Посольство України в Чорногорії

, Київ 17:22

Дипломатична академія при Міністерстві закордонних справ України

Про Дипломатичну академію при МЗС

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ (ДАУ при МЗС) — державний навчально-науковий заклад післядипломної освіти, що здійснює підготовку, перепідготовку та професійне навчання працівників дипломатичної служби і спеціалістів інших державних установ для роботи у сфері міжнародних відносин. Академія створена у 1995 році відповідно до Указу Президента України «Про державну підготовку спеціалістів для роботи у сфері міжнародних відносин при Міністерстві закордонних справ України» від 30 травня 1995 року № 397/95. Перший статут ДАУ був затверджений Постановою Кабінету Міністрів № 779 від 20 липня 1996 року. З 2006 року розміщується на Михайлівській площі.

Протягом двадцяти років ДАУ функціонувала як вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, здійснюючи підготовку спеціалістів у галузі зовнішньої політики за магістерськими програмами. Постановою Кабінету Міністрів № 920 «Про реорганізацію Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ» від 7 грудня 2016 року відбулося її перетворення у державний навчально-науковий заклад післядипломної освіти «Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ».

1 липня 2017 року затверджено новий Статут і структуру ДАУ. Оновлена Дипломатична академія імені Геннадія Удовенка стала школою професійної дипломатії, центром професійного навчання та підготовки співробітників дипломатичної служби та інших державних службовців, які працюють у сфері зовнішніх зносин у центральних органах виконавчої влади, в Адміністрації Президента України, Секретаріаті Кабінету Міністрів, Aпараті Верховної Ради України.

Протягом короткого часу ДАУ перетворилася на майданчик для ідей, аналізу, дискусій з широкого спектру питань зовнішньої політики. Було запроваджено новітні програми підготовки дипломатів, сучасні технології визначення рівня знань іноземних мов, започатковано клубний формат зустрічей і дискусій з відомими експертами, фахівцями, митцями, залучено до співпраці найдосвідченіших дипломатів та впливових партнерів.
Для обміну досвідом з підготовки кадрів укладено 65 меморандумів та протоколів про співробітництво з дипломатичними академіями, інститутами та відповідними службами МЗС країн світу, які передбачають взаємний обмін навчально-методичними планами, проведення спільних науково-практичних конференцій, обмін викладачами та слухачами. Дипломатична академія встановила і підтримує тісні зв'язки з такими партнерами як: Фонд Фрідріха Еберта, Європейський центр дослідження проблем безпеки Джорджа С. Маршалла, Американські ради з міжнародної освіти, Британська рада, Естонська школа дипломатії, Академією Клінгендейла, дипломатичними академіями Великої Британії, Туреччини та Програма професійного розвитку НАТО та ін.

Завдання з реалізації навчально-наукового, інформаційного та дослідницького напрямів покладено на чотири центри:

  • Центр мовної підготовки
  • Центр професійної підготовки
  • Центр інформаційних ресурсів
  • Центр міжнародних досліджень.

З 3 жовтня 2017 року Дипломатичну академію України імені Геннадія Удовенка при МЗС очолює відомий український науковець та дипломат Сергій Корсунський — Надзвичайний і Повноважний Посол України, заслужений економіст України.

Контакти

Адреса i телефони

01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2

Тел.: (044) 238 15 45, Тел./факс: (044) 279 47 05

E-mail: rector@da.mfa.gov.ua

веб-сайт: www.da.mfa.gov.ua

Директор

Корсунський Сергій Володимирович

Тел.: (044) 238 15 45, Тел./факс: (044) 279 47 05

Перший заступник

Прошко Станіслав Євгенович

Тел.: (044) 279 59 26

Заступник директора

Шульга Наталія Іванівна

Тел.: (044) 279 45 00


Консульський відділ Посольства України в Чорногорії
Керівник: Волкова Тетяна Вячеславівна
консул
Адреса: 81000 Чорногорія, Подгориця, вул.Сердара Йола Пілетіча 15. Переглянути на мапі
Телефон: 00 382 20 227 521
Факс: 00 382 20 227 181
Ел. пошта: emb_me@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Режим роботи:

1.Прийом відвідувачів

Понеділок - п'ятниця - 10: 00- 12:00  13:30 – 15.30  Monday - Friday:           10: 00- 12:00  13:30 – 15.30

Видача готових документів:       13:30 – 15.30


Обідня перерва: 12:00 – 12:45

Прийом громадян здійснюється без попереднього запису

Розгляд звернень громадян уразливих категорій (з малолітніми дітьми, інвалідів, тяжкохворих, вагітних) здійснюється у пріоритетному порядку поза чергою.

В суботу, неділю та в дні державних свят України консульський відділ прийом громадян не здійснює.

Консульська допомога надається також у неприйомний час у випадках, які загрожують життю чи здоров’ю громадян України (техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, поранення/загибель українських громадян).

Межі консульського округу:

територія Чорногорії

Примітки:

Гаряча лінія Посольства України в Чорногорії +382 69 554 607.

Прохання телефонувати ВИКЛЮЧНО у разі загрози життю чи загибелі громадян України, інших надзвичайних подій з нашими співвітчизниками, ДТП, втрати документів.

З метою заощадження Вашого часу, пропонуємо Вам відвідати рубрику  найбільш запитуваних питань  http://montenegro.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/faq

У разі відсутності відповіді на Ваше запитання, просимо надсилати Ваш запит на електронну адресу Посольства emb_me@mfa.gov.ua

Просимо врахувати, що Посольство надає відповіді на запити громадян, надіслані електронною поштою, які надходять з повними реквізитами заявника. Зокрема, у зверненні обов’язково має бути зазначене наступне: 

1.     Прізвище, ім’я та по-батькові заявника;

2.     Паспортні дані;

3.     Адреса проживання в країні перебування та контактний телефон;

Одночасно просимо при зверненні врахувати загальні рекомендаціїї, які дозволять пришвидшити опрацювання звернень, а відтак – вирішення Вашого питання.

Дотримання наведених нижче порад Перед особистим зверненням до установи обов’язково ознайомтеся з розміщеною у відкритому доступі інформацією офіційних джерел з питання, що Вас цікавить

Чітко формулюйте питання. Уникайте питань загального характеру, оскільки відповіді на них можна знайти у пам’ятках, підготованих Посольством за набагато коротший час, ніж потрібен для написання листа, не кажучи про очікування відповіді на нього;

 

 


Головна