• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Crnogorski
ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 26 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ (ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ)
Опубліковано 07 жовтня 2014 року о 16:44

Шановні громадяни України! 26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

Виборча дільниця №900107

Організація підготовки та проведення виборів народних депутатів України регламентується положеннями Закону України «Про вибори народних депутатів України» від 17.11.2011 №4061-VІ (із змінами).

Участь у голосуванні можуть взяти громадяни України, які включені до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці на підставі дійсного закордонного паспорта.

Для включення до списку виборців слід:

- стати на консульський облік ; або

- особисто подати до Посольства України заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо включено до Реєстру в іншому місці); або

- після того, як почнe свою роботу дільнична виборча комісія при ПУ в Чорногорії, заяву щодо включення до списку виборців слід особисто подавати до відповідної комісії.

Звертаємо увагу громадян України, на необхідність перевірити дійсність своїх документів (закордонного паспорта) та завчасно потурбуватися про їх оновлення.

На території Македонії діє закордонна виборча дільниця:

Виборча дільниця №900107 : При Посольстві України в Чорногорії

Адреса (приміщення Посольства України ): вул.Сердара Йола Пілетіча, 15

Межі виборчої дільниці: територія Чорногорії

У разі виникнення запитань, Ви можете звернутись за телефонами:

у робочі дні з 8.00 до 17.00,

+3882-20-227-521,  або  надсилати листи на електронну адресу:[email protected]

Реалізація громадянами України права голосу на позачергових виборах народних депутатів України

26 жовтня 2014 року відбудеться голосування на позачергових виборах народних депутатів України.

Реалізація права голосу на виборах народних депутатів України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, виборчих прав повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця».

У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Звертаємо увагу, що частиною дев’ятою статті 36-1 Закону України «Про вибори Президента України» чітко визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

Також просимо врахувати, що, зважаючи на надзвичайно стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями законодавства, відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь.

ФОРМУВАННЯ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

У зв’язку з проведенням 26 жовтня 2014 року виборів народних депутатів України чинним законодавством України у повній мірі забезпечується можливість участі у виборчому процесі всім громадянам України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном.

Необхідно пам’ятати, що громадяни України, які проживають або перебувають у період підготовки та проведення виборів за межами України, реалізують своє право голосу на виборах на загальних підставах, незалежно від правових підстав перебування на території іноземної держави, а також перебування чи неперебування на консульському обліку.

Законом України про «Державний реєстр виборців», зокрема положеннями його статей 19 та 20 встановлено, щовиборець, який проживає чи перебуває за межами України, може звернутися до відповідної закордонної дипломатичної установи України щодо свого включення до Реєстру, зміни його персональних даних у Реєстрі, в тому числі щодо зміни виборчої адреси. Вказаний Закон України чітко визначає порядок звернення щодо внесення таких змін.

Статтями 40 та 44 «Про вибори народних депутатів України» передбачено, що виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців, тобто у нашому випадку консульської установи України, із заявою про уточнення попереднього списку виборців, яка може бути подана не пізніш як за п’ять днів до дня голосування. Тобто до 20 жовтня 2014 року включно.

Заява, подана після зазначеного строку, не розглядається.

Варто при цьому враховувати, що частиною десятою статті 44 Закону України «Про вибори народних депутатів України» чітко визначено, що у день голосування зміни до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно шляхом виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

Отже, з метою забезпечення положень виборчого законодавства України консульськими установами здійснюється щомісячне оновлення бази даних Державного реєстру виборців, яке також включає відомості отримані у встановленому зазначеним вище Законом України порядку від громадян України, що перебувають за кордоном.

Списки виборців відповідно до статей 27, 28 Закону України «Про Державний реєстр виборців» готуються окремо для кожної закордонної виборчої дільниці. При цьому до списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці, виборча адреса яких відповідно до Реєстру виборців відноситься до цієї виборчої дільниці.

Таким чином, до списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці не у зв’язку з їх перебуванням на консульському обліку, а за їх виборчою адресою, яка відповідно до Реєстру виборців відноситься до цієї виборчої дільниці.

Просимо враховувати, що, зважаючи на стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями Закону України «Про вибори народних депутатів України», відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь.

Крім цього, користуючись он-лайн сервісом «Особистий кабінет виборця» на веб-сторінці Державного реєстру виборців, виборець може перевірити своє включення до Державного реєстру виборців.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux