Нажаль інформуємо, що через зростання рівня захворюваності в Чорногорії, згідно оновленого списку МОЗ України, з 03 липня Чорногорія включена до «червоного» списку країн.
На практиці це означає, що громадяни України й іноземці, які повертаються або їдуть в Україну з Чорногорії, мають пройти обов’язкову 14-денну обсервацію або самоізоляцію. Самоізоляція здійснюється на підставі встановленого на телефон додатку «Дій. Вдома». Обсервація або самоізоляція припиняється в разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону. Тобто навіть за наявності діючого негативного результату тестування на COVID-19 отриманого за кордоном, людина має проходити обсервацію чи самоізоляцію, і звільняється після отримання такого результату від української лабораторії.