25 травня 2026 року, з нагоди Національного тижня безбар’єрності, другий секретар з консульських питань Посольства України в Чорногорії Роман Кондратюк провів лекцію для співробітників дипломатичної установи.
Під час заходу учасників було ознайомлено з основними принципами безбар’єрності та сучасними підходами до їх впровадження. Окрему увагу було приділено фізичній, інформаційній, цифровій, суспільній, освітній та економічній безбар’єрності, а також питанням забезпечення рівного доступу до послуг для всіх категорій громадян.
У ході лекції Роман Кондратюк поділився практичним досвідом та найкращими практиками, здобутими під час проходження Марафону безбар’єрності у березні–квітні 2026 року, та обговорив можливості їх застосування у повсякденній роботі дипломатичної установи.